Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skup samochodów w Jarocinie

O motoryzacji wiemy wszystko

Motoryzacja to nasza pasja. Tam gdzie ludzie widzą sprzęgło, licznik i silnik, my dostrzegamy detale, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Niektórzy lubią muzykę. My wolimy warkot silnika. Swoją pasją chcemy zarażać innych. Naszym Klientom pomagamy w podjęciu słusznych decyzji.

Mobilny skup samochodów funkcjonuje na terenie Jarocina, Poznania i całej Wielkopolski. Dojeżdżamy do Klienta i na miejscu dokonujemy rzetelnej wyceny pojazdu. Transport organizujemy we własnym zakresie, a gotówkę wręczamy od ręki. Istnieje możliwość zamiany lub złomowania pojazdu.

Jesteśmy zaufanym i renomowanym skupem samochodów używanych. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz zamianą pojazdów. Dysponujemy Pomocą Drogową dostępną całodobowo. Oferujemy holowanie oraz naprawy zarówno na miejscu, jak i w naszym warsztacie.

Wierzymy, że wyznacznikiem pasji jest to, ilu pasjonatów mamy wokół siebie. Dlatego pracujemy z wykwalifikowanymi dealerami, mechanikami i kierowcami. Stawiamy na rozwój i uczestnictwo w szkoleniach. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i szeroki wachlarz rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy!

Skup samochodów Jarocin

„Samochodu nie można traktować jak ludzkiej istoty. Samochód potrzebuje miłości”
~ Walter Röhrl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.