Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skup samochodów – o nas

Motoryzacja to nasza pasja. Tam, gdzie ludzie widzą sprzęgło, licznik i silnik, my dostrzegamy detale, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Niektórzy lubią muzykę. My wolimy warkot silnika. Swoją pasją chcemy zarażać innych. Dlatego klientom naszego skupu samochodów doradzamy najlepsze rozwiązania i pomagamy w podjęciu słusznych decyzji.

O motoryzacji wiemy wszystko

Nieustannie poszerzamy wiedzą dotyczącą produkowanych obecnie aut, jak również wciąż doskonalimy umiejętności w zakresie naprawy nawet poważnie uszkodzonych pojazdów. Dzięki temu możemy śmiało powiedzieć, że o motoryzacji wiemy wszystko. Przekłada się to jakość usług świadczonych przez nas skup samochodów używanych.

Bezpłatnie i dokładnie oceniamy stan techniczny pojazdu klienta i możemy mu dzięki temu zaoferować preferencyjne warunki. Jesteśmy również w stanie zaproponować mu korzystną wymianę pojazdu. Co więcej, aby skorzystać z oferowanych przez nas usług, nie musi się on fatygować do naszej siedziby w Poznaniu. Skup samochodów, który prowadzimy, jest w pełni mobilny, co oznacza, że dojeżdżamy do klienta, który mieszka w dowolnym miejscu Polski. Również transport pojazdu organizujemy we własnym zakresie. W przypadku decyzji o sprzedaży auta klient otrzymuje od nas gotówkę do ręki, natychmiast po zawarciu transakcji.

Sprzedaż i naprawy pojazdów

Doskonała znajomość konstrukcji współcześnie produkowanych samochodów pozwala nam nie tylko na ocenę techniczną i skupowanie starszych lub wyeksploatowanych pojazdów, ale także na prowadzenie profesjonalnego doradztwa i sprzedaży aut. W ofercie posiadamy klasyczne sedany, duże terenówki, małe samochody miejskie oraz luksusowe limuzyny. Dlatego z pewnością uda nam się znaleźć coś dla każdego klienta niezależnie od tego, jakim budżetem dysponuje. Szczególnie że nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak i używane samochody. Wszystkie auta są dokładnie sprawdzane przez naszych mechaników, co daje gwarancję ich bezawaryjnego funkcjonowania.

Uzyskana wiedza pozwala nam również pomagać kierowcom, którym samochód odmówił posłuszeństwa – oferujemy holowanie oraz przeprowadzenie napraw zarówno na miejscu, jak i w naszym warsztacie. Klienci mogą do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, usługi w tym zakresie świadczymy bowiem całodobowo. Dzięki temu mogą oni liczyć na naszą szybką interwencję.

Wierzymy, że wyznacznikiem pasji jest to, ilu pasjonatów mamy wokół siebie. Dlatego pracujemy z wykwalifikowanymi dealerami, mechanikami i kierowcami. Stawiamy na rozwój i uczestnictwo w szkoleniach. Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i szeroki wachlarz rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy!

 

Skup samochodów Jarocin

Gotówka od ręki!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.