Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Holowanie i naprawa samochodów w Poznaniu – kontakt

Nasza firma zapewnia klientom kompleksowe usługi w zakresie motoryzacji. Pomagamy w przypadkach nagłych awarii, oferując holowanie i naprawę samochodów w Poznaniu. Usługi pomocy drogowej świadczymy na terenie całego kraju. Podobnie rzez ma się w przypadku skupu samochodów używanych – dojeżdżamy do klientaHhhh, wyceniamy auto i płacimy za nie gotówką prosto do ręki, a następnie zabieramy je własnym transportem. Asystujemy również przy zakupie auta, zapewniając szeroki wybór pojazdów o różnej wielkości i kolorystyce w rozległym przedziale cenowym. Zależnie od potrzeb klientów doradzamy nabycie samochodów używanych lub nowych. Wiemy, że sprzedaż lub zakup auta to poważna decyzja i  nie należy podejmować jej zbyt pochopnie. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która czeka na Państwa pytania i chętnie wskaże najlepsze rozwiązania.

Adres

Skup i sprzedaż samochodów używanych os. Piastowskie 85/9, 61-161 Poznań

Telefon

Skup i sprzedaż samochodów używanych +48 730-767-697

e-mail

Skup i sprzedaż samochodów używanych kontakt@skupautwpoznaniu.pl

Napisz do nas


Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.