Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Czy powinieneś sprzedać swoje auto? Sprawdź kiedy jest najlepszy moment!

Czy kiedykolwiek w swoim życiu pomyślałeś, że prawdopodobnie powinieneś sprzedać swój samochód? Może po prostu nie lubisz w obecnym aucie tego, że cały czas się psuje, a może płatności za ratę są po prostu zbyt astronomiczne, abyś mógł sobie na to pozwolić każdego miesiąca. Niezależnie od przypadku, pytanie „czy powinieneś sprzedać swój samochód?” z całą pewnością nie raz pojawiło się w Twojej głowie. Nadszedł czas, aby to podjąć odpowiednią decyzję! Prowadząc skup samochodów osobowych od lat wiemy dokładnie, jakie są oczekiwania klientów i wiemy, kiedy warto pozbyć się swojego pojazdu.

Kiedy sprzedać swój samochód?

Czy powinieneś sprzedać swój samochód? Oto kilka powodów, dla których absolutnie powinieneś sprzedać samochód. Jeśli po przeczytaniu któregokolwiek z tych powodów i zgodzisz się, to zdecydowanie powinieneś sprzedać swój samochód.

Wysokie koszty ubezpieczenia

Opona Samochodowa, Samochód Hubcap

Im droższy, bądź też starszy samochód, tym więcej pieniędzy tracisz na ubezpieczeniu i amortyzacji. To także wyższe koszty utrzymania. Przeciętny kierowca płaci około 1500 złotych rocznie za ubezpieczenie samochodu. Ale jeśli prowadzisz samochód jednej z poniższych marek, istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje ubezpieczenie samochodu jest wyższe niż norma:

Nissan

Lexus

Audi

Infinity

Mercedes

A także jeśli Twój samochód jest tak drogi, że nie byłeś w stanie zapłacić za niego gotówką, prawdopodobnie płacisz za pełne ubezpieczenie, ponieważ wymagał tego pożyczkodawca, bądź bank do leasingu. Więc nie tylko dostajesz niezwykle wysokie ubezpieczenie z powodu rodzaju samochodu, którym jeździsz, płacisz jeszcze więcej, ponieważ dokonałeś nie do końca przemyślanego wyboru, kupując ten zbyt drogi samochód.

Czy powinieneś sprzedać samochód, jeśli pogrążają Cię koszty ubezpieczenia? Na pewno jest to jeden z powodów. Po prostu nie jest to warte tych wszystkich pieniędzy, które wydajesz.

Sprzedaj samochód już dziś w skupie aut

Może się wydawać, że kupując samochód prywatnie, możesz zdobyć więcej gotówki, ale wszystko ma swoją cenę. Dajemy Ci trzy dobre powody, aby sprzedać samochód w skupie samochodów zamiast prywatnie.

Po pierwsze czas i pieniądze

Oldtimer, Samochód, Vintage, Pojazdu

Prywatna sprzedaż pojazdu wymaga czasu, wysiłku i dlatego faktycznie będzie Cię kosztować. Pomyśl o krokach, które musisz przejść. Następnie musisz zareklamować samochód (online) i zrobić kilka ładnych zdjęć swojego samochodu. Gdy już znajdziesz potencjalnego klienta, musisz zabrać go na jazdę próbną, negocjować cenę i na koniec przekazać im rejestrację.

Sprzedając samochód w skupie aut wszystko jest o wiele łatwiejsze. Jedyne, co musisz przynieść, to wymagana dokumentacja.  Za 30 minut wyjdziesz z pieniędzy na swoim koncie bankowym, bądź w gotówce. Nie ma potrzeby umawiania się i targowania.

Po drugie bezpieczeństwo

Jazdy, Kierownicy, Kreska, Okulary

Zapraszasz potencjalnego klienta do swojego domu, pokaż mu swój garaż, ale nie jest zainteresowany. Następnego dnia twój samochód zostanie skradziony. Albo ktoś zabiera Twój samochód na jazdę próbną i daje jako zabezpieczenie prawo jazdy. Tyle że nie zauważyłeś, że to podróbka i nigdy nie wrócili. Istnieje możliwość, że negocjacje nie przebiegają tak, jak oczekiwał kupujący, i stają się agresywne, ponieważ po prostu przejechali setki kilometrów, aby sprawdzić Twój pojazd.

Nic z tego nie stanowi problemu przy sprzedaży samochodu w skupie samochodów, ponieważ masz do czynienia z renomowaną firmą, która musi przestrzegać standardów i zasad. Jesteś chroniony przez prawo i wiesz, że nie będą się bawić.

Po trzecie możliwość kupna innego auta

Po prywatnej sprzedaży samochodu istnieje duża szansa, że ​​zechcesz kupić sobie nowy. Jeśli więc znajdziesz następny pojazd w salonie, nadal będziesz musiał zabrać tam gotówkę. Oczywiście zapytają cię, czy masz zamianę, którą właśnie sprzedałeś prywatnie. Oto twoje negocjacje. Kupując samochód w zamian możesz uzyskać dobrą cenę w skupie samochodów. Bez tego nie masz nic do zaoferowania.

 

Jeśli więc zależy Ci na łatwej, bezpiecznej sprzedaży, dzięki której uzyskasz lepszą ofertę, upewnij się, że sprzedajesz swój pojazd w skupie aut, a nie prywatnie. Odwiedź nasz skup samochodów osobowych w Poznaniu, aby uzyskać więcej informacji. Wejdź, a my zajmiemy się resztą.

Pewny samochód z MS Auto Car

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.