Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skup aut w Poznaniu - skupujemy samochody każdej marki

Sprzedajesz właśnie samochód i zastanawiasz się, jaka droga będzie najlepsza? Sprzedaż na własną rękę, czy o wiele łatwiejsza alternatywa - sprzedaż poprzez skup samochodów w Poznaniu? Dobrze trafiłeś. W tym artykule podpowiadamy na co warto jest zwrócić uwagę wybierając skup samochodów w Poznaniu i dlaczego istotne jest wybranie firmy, która posiada na swoim koncie setki zrealizowanych transakcji. Sprawdź i sprzedaj swoje auto już teraz!

Jak wygląda praca skupu samochodów w Poznaniu?

Jeśli jesteś z Poznania, bądź okolic to z całą pewnością widziałeś kilka firm, które zajmują się skupem oraz dalszą sprzedażą samochodów osobowych. Jest to ciekawa branża, w której rozwija się sporo osób znających się przede wszystkim na technice motoryzacji i sprzedaży. Dlatego praktycznie co krok pojawiają się nowe firmy odpowiedzialne za skupowaniem samochodów osobowych, czy to powypadkowych czy w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. 

Nasza firma - skup aut Poznań specjalizuje się w samochodach osobowych powyżej rocznika 2001. Skupujemy samochody każdej marki i każdego modelu, dzięki czemu osoby sprzedające własne samochody nie muszą przejmować się tym czy auto będzie cieszyło się zainteresowaniem. Przebieg samej transakcji jest równie istotny jak wycena, która powinna zostać przeprowadzona zgodnie ze sztuką. Czyli po pierwsze trzeba dokładnie sprawdzić stan techniczny samochodu osobowego. Pracownicy naszego skupu samochodów w Wielkopolsce zajmują się tym od lat, dzięki czemu wiedzą na co zwracać uwagę. Wszystko po to, abyś Ty jako klient był zadowolony otrzymując konkurencyjną ofertę, która będzie faktyczna, zgodna z obecnym stanem Twojego pojazdu osobowego.

Co wpływa na wartość końcową pojazdu?

Jeśli jako sprzedający samochód osobowy zgodzisz się na wycenę nie pozostaje nic innego jak dopiąć wszystkich formalności i podpisać umowę. Najczęściej skup samochodów Poznań jeszcze w ten sam dzień przyjedzie odebrać samochód, dlatego wszystko może zorganizować wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie najbardziej dogodne. Skup samochodów osobowych, zarówno tych powypadkowych jak i każdego innego modeli to doskonała alternatywa do sprzedaży samochodu. Postaw na zaangażowanie, profesjonalizm oraz bardzo dobrą jakość obsługi klienta. Wybierz skup aut w Poznaniu i ciesz się przede wszystkim sprawną transakcją.

Ustalając wartość samochodu, która Ciebie interesuje powinieneś w pierwszej kolejności porównać tożsame, albo chociażby bardzo podobne jeśli chodzi o wyposażenie i wygląd zewnętrzny konkurencyjne modele pojazdów. Jeśli nie wiesz zupełnie jakiej stawki się spodziewać w skupie samochodów, przede wszystkim przejrzyj portale ogłoszeniowe w poszukiwaniu “swojego” pojazdu. Jeśli znalazłeś model odpowiadający Twojemu autu możesz oczekiwać, iż skup samochodów zaproponuje podobną stawkę.

Czy skup samochodów osobowych się opłaca?

Sprzedaż własnego samochodu osobowego to bardzo duże wyzwanie, z którym wiele osób musi się mierzyć. Wiele osób sprzedaje auta zawodowo, na co dzień, jednak zdecydowana większość to osoby prywatne, które okazjonalnie chcą sprzedać auto, które użytkowali na co dzień. Dlatego warto rozważyć wszystkie zalety samodzielnej sprzedaży, ale także zapoznać się z propozycją, jaką może uszykować skup aut w Poznaniu. W skrócie, skup samochodów osobowych będzie się bardzo opłacał jeśli nie zamierzasz samodzielnie przechodzić przez trud pokazywania potencjalnie zainteresowanym osobom swojego samochodu osobowego. Często to zadanie przeciąga się tygodniami czy nawet miesiącami, co może być demotywujące jeśli chodzi o nadzieję sprzedaży auta i to za odpowiednie pieniądze. Dlatego alternatywą, która coraz częściej brana jest pod uwagę jest właśnie skup aut w Poznaniu, który to faktycznie umożliwia przeprowadzenie całej transakcji w bardzo dogodnych warunkach. Firmy zajmujące się skupem samochodów osobowych odpowiadają na zapytania klientów praktycznie od razu. W naszej firmie, która skupuje i sprzedaje samochody osobowe za gotówkę kontakt jest wzorowy. Dysponujemy lawetą samochodową, która umożliwia odbiór dowolnego pojazdu z niemal dowolnej lokalizacji na terenie całego kraju. Jest to wyróżnik, którym szczycimy się na rynku przyciągając coraz więcej zainteresowanych klientów.

Opinie o skupie samochodów osobowych

Ważną kwestią dla klienta sprzedającego swój samochód osobowy zawsze będą opinie o danej firmie. Opinie, które pozwalają przede wszystkim określić czy firma jest godna zaufania. Jak najczęściej szukamy skupów samochodów w swojej miejscowości? Przede wszystkim pytamy znajomych za pośrednictwem mediów społecznościowych, bądź też członków rodziny, czy mieli doświadczenie współpracować z taką firmą przy sprzedaży swojego samochodu. Opinie o skupach samochodów są różne, dlatego warto także zweryfikować napływające od znajomych wiadomości ze stanem faktycznym. Czasem pierwszy kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za prowadzenie i obsługę skupu samochodów osobowych pozwoli już określić poziom możliwej współpracy.

Jak sprzedać samochód osobowy w komisie?

Sprzedaż używanych samochodów to powszechne zagadnienie wśród osób, które codziennie korzystają z takiego środka komunikacji. Nic więc dziwnego, że z roku na rok samochodów pojawia się coraz więcej, a więc i więcej się sprzedaje na rynku wtórnym. Niesie to za sobą jednak pewne zagrożenia dla okazjonalnych sprzedających swój samochód osobowy, którzy chcą przede wszystkim sprzedać auto jak najszybciej, “robiąc miejsce” na nowy pojazd w swoim garażu czy na podjeździe. Więcej samochodów na rynku wtórnym to także o wiele większa konkurencja, z którą trzeba się liczyć. Dlatego dziś wiele osób decyduje się na sprzedaż używanego samochodu w o wiele przyjemniejszych warunkach, korzystając z wybranego skupu samochodów osobowych. Jak sprzedać samochód po wartości rzeczywistej w skupie samochodów osobowych? O tym, co wpływa na wartość końcową pojazdu pisaliśmy już wcześniej. Warto jednak przypomnieć sobie co wpływa na wycenę pojazdu, która zaproponowana będzie przez skup aut Poznań:

  • zbyt wysoki przebieg samochodu osobowego,

Nadal panuje przeświadczenie, że samochody osobowe powyżej przebiegu rzędu 200 tys. to auta, które nie nadają się do jazdy. Jest to oczywiście stwierdzenie błędne i każdy doświadczony skup samochodów będzie chciał kupić auto i z takim przebiegiem. Jednak przebiegi rzędu 400-500 tysięcy w starszych samochodach na pewno nie są mile widziane jeśli chodzi o sprzedaż samochodów osobom prywatnym.

  • wypadki i kolizje w przeszłości,

To, jak auto się prezentuje i jak się je prowadzi także ma ogromne znaczenie i wpływa na to, w jaki sposób będzie wyglądała końcowa wycena czy to oddając samochód osobowy do skupu aut czy to wybierając drogę samodzielnej sprzedaży pojazdu. Jeśli Twoje auto uczestniczyło w wypadku samochodowym czy w mniej groźnej kolizji, która skutkowała problemami technicznymi z danymi elementami, bądź też odbiła się szerokim echem na jakości lakieru to na pewno będzie to wzięte pod uwagę. Są jednak usterki bardziej lub mniej poważne, więc jak najbardziej można oczekiwać rzetelnej wyceny.

  • wyposażenie pojazdu,

Wyposażenie samochodu ma dzisiaj coraz większe znaczenie. Jeśli decydujesz się na sprzedaż samochodu osobowego to powinieneś mieć na uwadze także to, że w konkurencyjnych modelach, czyli wśród ofert innych osób wystawiających podobne auto, jeśli występuje lepsze wyposażenie, klimatyzacja manualna, bądź automatyczna to jak najbardziej będzie to stanowiło dużą wartość dodaną. W przypadku uboższego wyposażenie cena będzie spadać proporcjonalnie. Skontaktuj się z naszym skupem samochodów używanych i sprawdź, jaką stawkę możemy Tobie zaproponować za Twój pojazd niezależnie od wyposażenia!

  • brak ważnego ubezpieczenia i przeglądu technicznego,

Auto, które nie posiada ważnego przeglądu technicznego jest samochodem, którym nie można odbyć jazdy testowej przez potencjalnego kupującego. Jest to o tyle problem, że faktycznie sprzedając samochód osobowy używany przez portale ogłoszeniowe większość osób będzie chciało się autem przejechać, aby sprawdzić, czy spełnia ich oczekiwania. Podobna kwestia występuje w przypadku samochodu osobowego, który nie ma aktualnego ubezpieczenia. Problem ten jednak nie występuje w przypadku zdecydowania się na sprzedaż samochodu osobowego do skupu aut. Dla przykładu nasz skup samochodów w Poznaniu organizuje lawetę czyli transport pojazdu. Niezależnie więc od stanu technicznego czy też kwestii formalnych dotyczących ubezpieczenia możemy kupić Twój pojazd jeszcze w ten sam dzień. Dlatego wiele osób właśnie decyduje się na skup samochodów osobowych w bardzo korzystnych cenach. Można powiedzieć, że warto jest od razu zorientować się w dokumentach do samochodu po to, aby określić stan faktyczny.

Warto więc jak najbardziej poszukać dla siebie najbardziej dogodnej firmy. W naszym skupie samochodów w Poznaniu dbamy o każdego klienta. Naszym celem jest zagwarantowanie jak najlepszych warunków cenowych oraz przeprowadzenie klienta po procesie sprzedaży szybko i przyjemnie. Z nami sprzedaż własnego samochodu kojarzyć się będzie przede wszystkim ze sprawnym i bezproblemowym działaniem.

 

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 730 767 697 i sprzedaj swój samochód osobowy już dziś!

Pewny samochód z MS Auto Car

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.