Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skup samochodów - najszybsza możliwość sprzedaży auta!

Posiadanie samochodu osobowego to dzisiaj podstawa przy codziennej komunikacji. Pojazd osobowy ma być komfortowy, mało awaryjny i przede wszystkim tani w utrzymaniu jeśli chodzi o koszta eksploatacyjne. Większość kierowców cyklicznie, co kilkanaście miesięcy wymienia auto na nowe, które posiada jeszcze więcej udogodnień i funkcji uprzyjemniają cych pokonywanie kolejnych kilometrów. Co jednak zrobić z poprzednim samochodem? Zdecydowanie coraz większą popularnością cieszą się skupy samochodów, które zajmują się profesjonalnie skupem używanego auta od klienta, który tak naprawdę nie musi robić nic, aby otrzymać konkurencyjną kwotę w gotówce. Jak skorzystać ze skupu samochodów i na co należy zwrócić uwagę?

Skup samochodów - krok po kroku

Jeśli już zdecydowałeś się na sprzedaż swojego samochodu osobowego z pewnością zastanawiają cię kwestie, które są całkowicie naturalne w takiej sytuacji. Ile wart jest mój samochód? Jak szybko uda mi się sprzedać moje auto, abym mógł kupić nowy, wymarzony model? Z takimi pytaniami jako profesjonalny skup aut Poznań mierzymy się każdego dnia, obsługując dziesiątki transakcji nie tylko ze stolicy Wielkopolski, ale także z innych miejscowości z województwa. Bez wątpienia cały proces sprzedaży samochodu można zamknąć w kilku krokach, które nie wymagają od Ciebie niczego, ograniczając także czas potrzebny do realizacji transakcji do minimum.

1. Kontakt ze skupem

 Skontaktuj się ze skupem samochodów przez formularz kontaktowy dostępny najczęściej na stronie internetowej, bądź wybierz telefon jako formę dogodnego kontaktu dla Ciebie.

Nasz skup samochodów, który od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz skupem używanych samochodów w każdym stanie technicznym umożliwia szybki kontakt z pracownikiem, który od razu ustalić miejsce oględzin samochodu. Skoro już o oględzinach mowa, podczas spotkania, które omówione zostanie w miejscu i o czasie, jaki Tobie najbardziej odpowiada przeprowadzona jest analiza stanu technicznego i wizualnego samochodu. Dzięki temu od razu będziesz mógł dowiedzieć się, jakiej kwoty możesz oczekiwać po sprzedaży swojego pojazdu. Nasz skup aut Poznań gwarantuje szybkie terminy realizacji. Odpowiadamy na każde zapytanie naszych klientów, dzięki czemu uchodzimy wśród konkurencyjnych firm za partnera godnego zaufania. Formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej został w taki sposób skonstruowany, aby mógł umieścić wszystkie istotne informacje o pojeździe. Już na tym etapie będziesz mógł oczekiwać przybliżonej informacji o wartości swojego pojazdu, co da możliwość zapoczątkowania rozmów i dalszych negocjacji na miejscu spotkania.

2. Zapoznaj się z przedstawioną wyceną

Wiemy, jak ważne jest sprzedanie samochodu osobowego, który służył za codzienny, efektywny sposób komunikacji za godziwe pieniądze. Dlatego do wyceny podchodzimy zawsze w indywidualny sposób, przedstawiając klientom najwyższą kwotę za auto w dowolnym stanie. Oczywiście w przypadku samochodów uszkodzonych wartość może być niższa niż w przypadku samochodów, które nadal pewnie zachowują się na drodze. Dlatego po zapoznaniu się z pierwszą wyceną, nierzadko przedstawiają telefonicznie na podstawie danych umieszczonych w formularzu sprawdź, czy taka kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Pamiętaj jednak, że końcowa wycena musi być efektem przeprowadzonych oględzin, które wskażą wszystkie zalety samochodu, w konsekwencji czego proponowana wcześniej wycena może zaprezentować się o wiele bardziej korzystnie. Pracownicy, którzy obsługują nasz skup samochodów Poznań posiadają na swoim koncie często dziesiątki przeprowadzonych transakcji, z różnymi modelami i markami samochodów w tle. Dzięki temu możesz czuć się pewnie, że kwota końcowa, która zostanie Tobie zaproponowana będzie kwotą jedną z najwyższych na rynku.

3. Proces formalności

Formalności, papierologia oraz wszystkie sprawy związane z dokumentami i podpisami to bez wątpienia stresujący element sprzedaży zwłaszcza jeśli decydujesz się na sprzedaż samochodu osobowego na własną rękę. W przypadku skorzystania z naszego skupu aut w Poznaniu masz pewność, że proces formalności będzie przede wszystkim przejrzysty i transparentny. Mamy dopracowane przez lata sprawdzone formuły przebiegu takich transakcji, dzięki czemu bez problemów możesz sprzedać swój samochód jeszcze w ten sam dzień. Nie posiadasz karty pojazdu, bądź nie możesz znaleźć dokumentów potwierdzających ubezpieczenie samochodu? Żaden problem! Nasi pracownicy pomogą i w tych kwestiach. W przypadku sprzedaży samochodu osobowego bezpośrednio, na własną rękę, korzystając na przykład z portali ogłoszeniowych z podobnymi samochodami wszystkie formalności spadają na Ciebie, co nie zawsze jest komfortowe. Musisz wtedy zadbać przede wszystkim o sporządzenie umowy, o wypełnienie na miejscu wszystkich formalności w obecności klienta oraz skompletowanie wszystkich dokumentów takich jak ubezpieczenie, dowód rejestracyjny czy karty pojazdu. Nasz skup samochodów pomaga doprowadzić transakcję od początku do końca w najkrótszym możliwym czasie, jednocześnie nie omijając żadnej istotnej dla Ciebie kwestii.

4. Rozliczenie

Na szczególną uwagę zasługuje model rozliczeń, który wręcz króluje w naszym skupie samochodów od dawna. Jest to model, gdzie jako sprzedający swój samochód po zakończonej pomyślnie transakcji otrzymujesz gotówkę do ręki. Takie rozwiązanie jest najbardziej dogodne dla wielu osób, które chcą otrzymać fizycznie pieniądze, które mogą następnie przeznaczyć w sklepie, bądź dokładając do nowego modelu pojazdu, który mają upatrzony już wcześniej. Skup samochodów za gotówkę stał się niezwykle popularną formą sprzedaży samochodu i my jako profesjonaliści jak najbardziej podtrzymujemy sprawdzone na rynku praktyki.

5. Nie martw się o środki z ubezpieczenia

Jeśli sprzedałeś samochód osobowy bez ważnego ubezpieczenia OC czy OC/AC nie musisz przejmować się nadpłatą, która została z polisy. W zdecydowanej większości przypadków naszymi klientami są osoby, które albo świeżo opłaciły ubezpieczenie od wypadków komunikacyjnych, albo w momencie sprzedaży samochodu jest on ubezpieczony jeszcze na kilka dobrych miesięcy. W takiej sytuacji sama sprzedaż może wydawać się mniej opłacalna zwłaszcza, że polisy ubezpieczeniowe nie należą do najtańszych. Dlatego też nasz skup samochodów używanych Poznań gwarantuje zwrot z polisy, proporcjonalnie do pozostałego okresu ubezpieczenia. Jest to całkowicie nowe podejście wśród skupów samochodów, które z całą pewnością spodoba się osobom, które są świeżo po odnowieniu polisy ubezpieczeniowej.

6. Auto bez badań technicznych? Również nie ma problemu!

W przypadku samochodu osobowego, który nie jest dopuszczony do ruchu drogowego także mamy na to dogodne dla Ciebie rozwiązanie. Posiadamy lawety samochodowe, które umożliwią przewiezienie samochodu do naszej firmy. Oczywiście zaraz po sfinalizowaniu całej transakcji i wręczeniu gotówki do ręki. 

Skup aut w Poznaniu - liczy się doświadczenie

Wybierając dowolny skup samochodów czy to w Poznaniu, czy w innej miejscowości warto jest korzystać ze sprawdzonych miejsc. Nasza firma cieszy się dużą renomą na rynku. Kilkuletnie doświadczenie w branży oraz setki obsłużonych klientów zarówno przy sprzedaży, jak i skupie samochodów mówi samo przez siebie - jesteśmy partnerami, którzy doprowadzają transakcję od początku do końca na najbardziej satysfakcjonujących dla Ciebie warunkach. Naszą główną usługą, którą stale rozwijamy jest skup aut w każdym stanie technicznym i wizualnym. Auto może być także bez opłat, czyli bez badań technicznych czy ubezpieczenia. Jako nieliczny skup aut w Wielkopolsce oferujemy naszym klientom również bardzo dogodne ceny za auta uszkodzone. Wypowiadamy polisę OC, a wszystkie formalności organizowane są na miejscu, które wskaże nasz klient.

Skup samochodów używanych w Poznaniu

Nasz skup samochodów z Poznania zajmuje się od lat motoryzacją. Przyjmujemy auta w rozliczeniu, sprzedajemy samochody osobowe różnej klasy i przede wszystkim zajmujemy się skupem samochodów osobowych niezależnie od stanu technicznego pojazdu. Nasza profesja wymaga od nas znajomości najbardziej popularnych modeli występujących na rynku wtórnym. Dzięki temu możemy pochwalić się najszybszą wyceną oraz kompleksowym, elastycznym podejściem do każdego z kierowców. Skupujemy wszystkie samochody. Również te uszkodzone i powypadkowe. Skup aut osobowych Poznań to branża, w której doskonale się odnajdujemy, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu każda transakcja przeprowadzana jest w sposób rzetelny i bezpieczny dla klienta. Zawsze jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta.

Pewny samochód z MS Auto Car

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.