Ms Auto Car  +48 730 767 697   Ms Auto Car Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


29.12.2020

To najlepszy sposób na uzyskanie najwyższej ceny za Twój samochód. Jeśli planujesz sprzedać samochód osobie prywatnej, ceną docelową powinna być podana cena detaliczna. Będzie to najwyższa możliwa cena za pojazd.

Zalety i wady sprzedaży auta na własną rękę

Jedyną wadą tej metody jest to, że prawie na pewno zajmie więcej czasu niż jakakolwiek inna dostępna metoda sprzedaży. Będziesz musiał zgłosić pojazd do sprzedaży, a następnie poczekać na kupującego. Być może będziesz musiał kilkakrotnie pokazać samochód, zanim rzeczywiście zainteresujesz kogoś, kto faktycznie ma pieniądze.

 

Reklamuj samochód w dowolnym miejscu, a najlepiej w miejscach, w których możesz to zrobić za darmo. Szukaj witryn internetowych, w których możesz reklamować samochód, zamieszczać ulotki w pracy i firmach, takich jak pralnie, oraz wysyłać e-maile do wszystkich, których znasz.

 

Po znalezieniu kupującego upewnij się, że akceptujesz płatność gotówką. Dopiero wtedy należy przekazać kupującemu tytuł samochodu, a także sam samochód. 

Sprzedaż auta - inne możliwe opcje

Podczas sprzedaży samochodu pierwszą opcją, która przychodzi do głowy wielu osobom, jest sprzedaż do dealera samochodowego - bezpośrednio lub w ramach wymiany części. Dealerzy są tradycyjną drogą do sprzedaży dla kierowców w całym kraju . Tak długo, jak na drogach jeżdżą używane samochody, sprzedawcy i warsztaty są gotowi je kupić. Kupowanie samochodów od ogółu jest atrakcyjne dla dealerów, ponieważ często mogą oni w ten sposób zabezpieczyć sprzedaż samochodu, jeśli kupujący handluje.

Chevrolet Spark, Kupować, Cena, Moskwa

Sprzedaż w  skupie aut zwykle przybiera formę wymiany części na inny samochód, ale może to być również sprzedaż bezpośrednia. Dla sprzedawcy znalezienie dealera, który zaoferuje dobrą cenę, może być często czasochłonnym procesem - właściciele często muszą jeździć do wielu różnych dealerów, aby znaleźć odpowiednią ofertę, co nie zawsze kończy się świetną ofertą. Tutaj może pomóc autostrada. Dzięki licznym możliwościom możesz sprzedawać bezpośrednio dealerowi, eliminując pośredników za maksymalną kwotę. Doskonałą możliwością sprzedaży samochodu będzie skorzystanie ze skupu samochodów w Poznaniu.

Jak można dziś sprzedać samochód?

Sprzedawanie samochodu jest o wiele trudniejsze niż jego zakup. Kiedy jesteś na rynku, aby kupić samochód, jest pełno opcji. Ale jeśli chodzi o sprzedaż na samochód, czasami może się wydawać, że świat kupujących samochody przypomina znacznie mniej przyjazny krajobraz.

 

Kiedy przychodzi czas na sprzedaż samochodu, są generalnie trzy opcje. Możesz sprzedać samochód prywatnie, sprzedać auto w skupie za płatność gotówką lub sprzedać samochód za pośrednictwem innego modelu.

 

Jakie są więc zalety sprzedaży w skupie aut?

Zalety sprzedaży samochodu w skupie polegają na tym, że będziesz mieć do czynienia z osobami, których działalność polega na kupowaniu i sprzedawaniu samochodów. Oznacza to, że nie będziesz musiał wyjaśniać sprzedawcy wszystkich szczegółów, które możesz mieć podczas negocjacji z prywatnym nabywcą.

Autostrady, Ratowanie Aleja, Dżem, Auto

Nasz skup samochodów zajmie się papierkową robotą i formalnościami. Jesteśmy przygotowani do zarządzania transakcjami, które powodują, że sprzedaż samochodu jest tak czasochłonna prywatnie. Poinformujemy Cię o dokładnych procedurach, których należy przestrzegać, jeśli chodzi o uregulowanie wszelkich zaległych umów finansowych dotyczących samochodu, o dokumentach, które należy wypełnić w przypadku zmiany właściciel.

Nie musisz reklamować swojego samochodu na sprzedaż

Reklamowanie samochodu na sprzedaż jako osoba prywatna może narazić Cię na ryzyko oszustów, ponieważ nie masz naprawdę skutecznego sposobu sprawdzenia, z kim masz do czynienia. Nasz skup aut to miejsce, dzięki czemu możesz sprzedać dowolne auto. Tak więc sprzedaż samochodu w naszej firmie jest generalnie wolna od ryzyka dla sprzedających. Transakcja z naszym skupem pozwoli Ci zaoszczędzić czas Jedną z największych korzyści, jakie przynosi sprzedaż samochodu w skupie, jest to, że nie musisz tracić czasu na umawianie spotkań. Natychmiast otrzymasz zapłatę za swój samochód. Mamy dostęp do natychmiastowego finansowania, więc po ustaleniu ceny, dostarczeniu samochodu i przetworzeniu dokumentów, pieniądze od razu trafią na Twoje konto bankowe.

Wady sprzedaży do dealerów

Największym minusem sprzedaży samochodu dealerowi jest to, że generalnie uzyskasz niższą cenę niż w przypadku sprzedaży samochodu prywatnie.

Żółty, Samochód, Kolor, Nieruchomości

Sprzedawca nie kupuje samochodu z powodów sentymentalnych ani do użytku osobistego. Ideą dealera jest kupowanie tanio i sprzedawanie drogo. Dealer podejmuje ryzyko kupna samochodu, gdy sprzedaż z zyskiem może nie być łatwa. Z tego powodu może być zmuszony do zainwestowania dodatkowych pieniędzy w niezbędne naprawy. Z tych wszystkich powodów dealer nie zaoferuje Ci ceny tak wysokiej, jak ta, którą mógłbyś osiągnąć sprzedając swój samochód samodzielnie.

29.12.2020

Czas sprzedać samochód? Pierwszą decyzją, jaką musisz podjąć, jest to, w jaki sposób zamierzasz go sprzedać. Masz cztery podstawowe opcje:

 

1) Sprzedaj go prywatnie we własnym zakresie,

 

2) Sprzedaj go firmie zajmującej się kupowaniem samochodów,

 

3) Wymień go u dealera,

 

4) Sprzedaj bezpośrednio dealerowi (nie w zamian).

Opona, Koło, Samochód, Pojazdu, Gumowe

W tym artykule podamy kilka wskazówek, jeśli zdecydujesz się na czwartą opcję sprzedaży samochodu w skupie samochodów. Dlaczego warto rozważyć sprzedaż samochodu w skupie? Po co sprzedawać swój samochód tą drogą?

Sprzedaj samochód w skupie aut w Poznaniu

Jeśli przeczytałeś którykolwiek z naszych poprzednich artykułów na tym blogu, powinieneś już wiedzieć, że sprzedawcy zwykle zarabiają najwięcej pieniędzy, gdy sprzedają samochody prywatnie, nieco mniej. Dlaczego warto wybrać opcję sprzedaży swojego samochodu w skupie samochodów? Sprowadza się to do szybkości i wygody. Nasz skup samochodów w Poznaniu dobrze zna ten proces i możemy to zrobić w bardzo krótkim czasie - na przykład kwestią pół godziny - w przeciwieństwie do samodzielnej sprzedaży prywatnej, która może ciągnąć się tygodniami, a czasem nawet miesiącami. Nasz skup samochodów załatwi za Ciebie wszystkie formalności, a Ty będziesz w drodze w mgnieniu oka.

Zalety sprzedaży samochodu w skupie

Wiele osób chce jednak wiedzieć, dlaczego sprzedaż do skupu przynosi odpowiednie zyski. Powodem jest to, że wiele firm osiąga większe zyski ze sprzedaży używanych samochodów niż ze sprzedaży nowych. Właśnie dlatego handel lub sprzedaż samochodu w skupie samochodów zwykle przynosi odpowiednią kwotę spośród wszystkich metod sprzedaży samochodu i jest to przede wszystkim znacznie wygodniejsze rozwiązanie. Poznaj nasze wskazówki, jak uzyskać więcej pieniędzy przy sprzedaży samochodu w skupie.

Oldtimer, Mga, Kabriolet

Nadal możesz zrobić kilka rzeczy, aby otrzymać wymarzoną kwotę z tego procesu. Poznaj wartość swojego samochodu . Jeśli nie masz pojęcia, ile wart jest twój samochód, nie masz nic do wykorzystania jako dźwigni, aby spróbować zdobyć za niego więcej pieniędzy. Możesz uzyskać kwotę, spoglądając na inne ogłoszenia z okolicy.

 

Czy zauważyłeś, jak często używane opisy samochodów na stronach internetowych dealerów wspominają o ich czystości? Poświęć czas i pieniądze na opracowywanie szczegółów pojazdu, aby wyglądał jak najlepiej, zanim trafi do skupu, ponieważ każdy samochód prezentuje się lepiej, gdy jest czysty. 

Porsche, Oldtimer, 356 C, Speedo

Napraw możliwe usterki, ale możesz sprzedać także uszkodzony pojazd

Z tym musisz uważać. Nie chcesz inwestować dużo pieniędzy w naprawianie rzeczy, ponieważ niekoniecznie wrócisz (tak jak w przypadku napraw domowych i ulepszeń). Ale nasz skup samochodów przyjrzy się każdej wadzie, a następnie znacznie obniży ich cenę w oparciu o te, więc jeśli uda ci się wyeliminować niektóre z nich za niewielkie pieniądze, może być tego warte. Możesz także sprzedać samochód osobowy uszkodzony.

 

Jeśli przemawia do Ciebie szybkość i wygoda sprzedaży samochodu w skupie aut, ale naprawdę chciałbyś uzyskać za niego więcej pieniędzy niż oferuje większość firm, to jesteś winien samemu zobaczyć, jak działamy kupując samochody. Oferujemy taką samą szybkość i wygodę, jak inne firmy, ale zazwyczaj możemy dać Ci o wiele więcej pieniędzy niż konkurencja.

29.12.2020

Kiedy masz samochód, który chcesz sprzedać, najłatwiejszym sposobem rozładowania jest sprzedanie go w skupie samochodów. Dla wielu firm celem jest uczynienie tego procesu tak szybkim i bezbolesnym, jak to tylko możliwe. Nasz skup samochodów w Poznaniu odkupi Twój samochód za gotówkę, bez konieczności używania go w zamian za zakup innego samochodu. Decyzja o sprzedaży używanego samochodu dealerowi może zaoszczędzić Ci kłopotów związanych z próbą zawarcia prywatnej sprzedaży.

Sprzedaj swój samochód w skupie aut

Ameryka, Klasyczny Samochód, Samochód

Większość renomowanych skupów  samochodów stara się, aby sprzedaż samochodu była tak prosta i bezbolesna, jak to tylko możliwe, ale jest jeszcze kilka kroków, które należy podjąć, aby proces przebiegał sprawnie. Jak więc sprzedać samochód dealerowi? Jedną z najlepszych rzeczy w sprzedaży samochodu w skupie jest to, że nie musisz się martwić o próbę znalezienia kupującego. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie dobrą ofertę. Zanim skontaktujesz się ze skupem upewnij się, że Twój samochód jest gotowy do obejrzenia i czy zrobiłeś pewne badania, ile jest wart. Rozważ wartość gotówkową, a także wartość wymiany.

Jeśli chcesz poznać przybliżoną wartość używanego samochodu, sprawdź ogłoszenia w internecie. Warto też upewnić się, że posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty (zwłaszcza dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli ją posiadasz) oraz cenne akcesoria, takie jak dodatkowe opony itp. Dodatki to dobry sposób na wynegocjowanie lepszej oferty z potencjalnymi kupującymi, nawet jeśli kupujący jest sprzedawcą samochodów.

Co zrobić, gdy przyjedziesz, aby sprzedać używany samochód

Samochód, Automatycznie, Pojazdu

Po przybyciu do skupu samochodów poinformuj pracownika, że ​​jesteś tam, aby sprzedać samochód. Pracownik sprawdzi wszystkie informacje, sprawdzi Twój samochód, zapisze numer identyfikacyjny pojazdu i dokona wyceny, aby sprawdzić, czy nie ma uszkodzeń, wgnieceń itp. Oferta, którą otrzymasz, będzie zależeć od kilku czynników, ale głównie będzie zależeć od ceny zapłaconej za podobne pojazd. Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na ich ofertę, to to jaki jest stan Twojego pojazdu oraz czy Twój pojazd wymaga naprawy, aby był gotowy do sprzedaży. W większości przypadków możesz sprzedać samochód naprawdę bardzo sprawnie, jeszcze w ten sam dzień. 

Nasz skup samochodów koncentruje się na zapewnieniu przejrzystości transakcji. Internet zmienił proces kupowania i sprzedaży samochodów, a konsumenci mają teraz dostęp do narzędzi, które mogą pomóc im oszacować wartość ich samochodu, zanim postawią stopę na parceli dealera. Jeśli masz pytania dotyczące swojej oferty, zadaj je.

Wymień auto na nowszy model

Należy jednak mieć świadomość, że rezygnuje się z czegoś w zamian za wygodę. Wartość wymiany, którą nasz skup samochodów może Tobie zaproponować będzie konkurencyjna względem ofert konkurencji. Wartość samochodu w zamian za samochód w naszym skupie to dla Ciebie dogodne rozwiązanie jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej.

Jakie masz możliwości sprzedaży auta?

Istnieje kilka sposobów sprzedaży samochodu. Każda z nich ma swoje plusy, minusy i potencjał, by zdobyć jak najwięcej gotówki.

Jazdy, Ruchu, Plama, Noc, Prędkość

Wymiana auta na inny model

Najłatwiejszym sposobem sprzedaży samochodu jest po prostu zaoferowanie go w zamian w skupie samochodów, od którego kupujesz nowy samochód. Nie zapewni Ci to największego zysku z handlu, ale może zaoszczędzić trochę podatku od sprzedaży.

Wielu sprzedawców będzie chciało połączyć cenę Twojego nowego samochodu, jego wartość w zamian i koszt finansowania, która ułatwi zawyżenie ceny. Zamiast tego chcesz traktować każdy składnik jako oddzielną transakcję i negocjować każdy aspekt. W naszym skupie samochodów osobowych w Poznaniu gwarantujemy najlepsze warunki współpracy i bezpieczeństwo transakcji.

Wymiana samochodu w salonie może jednak zaoszczędzić trochę pieniędzy na podatku od sprzedaży. Wystarczy zapłacić różnicę między ceną nowego samochodu a wartością w zamian, a nie całą cenę zakupu samochodu. Jeśli masz transakcję o dużej wartości, kwota oszczędności w podatku od sprzedaży może być znacząca.

Samodzielna sprzedaż

Samodzielna sprzedaż samochodu może potencjalnie przynieść najwyższą cenę, chociaż wymaga to zdecydowanie najwięcej pracy. Nie tylko musisz spędzać czas na przygotowywaniu samochodu do sprzedaży i gromadzeniu dokumentów sprzedażowych z lat, ale także na spotkaniach z kupującymi i wypełnieniu wszystkich dokumentów sprzedaży.

Wiele z kroków w przewodnikach dostępnych na naszym blogu jest skierowanych do właścicieli samochodów, którzy sprzedają swoje samochody osobom prywatnym, chociaż część dotyczy transakcji w skupie.

Przygotuj się do sprzedaży samochodu

Kiedy sprzedajesz na rzecz osoby prywatnej, pojazd z dobrze udokumentowaną historią obsługi i napraw może mieć wyższą cenę niż pojazd bez dokumentów. Zbierz jak najwięcej dokumentów serwisowych, aby móc je pokazać potencjalnym kupującym. Jeśli samochód został naprawiony po kolizji, dowód na to, co zostało naprawione i że został naprawiony w renomowanym salonie, może zmniejszyć niepewność kupującego. Jeśli jesteś pierwszym właścicielem samochodu, okazanie dokumentów zakupu może przynieść trochę więcej gotówki. Samochody jednego właściciela są zazwyczaj bardziej wartościowe niż te, które wielokrotnie zmieniały właściciela.

Posiadanie wszystkich zapisów usług nie jest tak krytyczne w przypadku zamiany lub natychmiastowej oferty gotówkowej, chociaż posiadanie ich pod ręką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, jeśli poproszą o ich sprawdzenie.

u jest jak prześwietlenie przeszłości samochodu. Kupujący zazwyczaj kupują go od różnych firm jeśli poważnie myślą o zakupie Twojego samochodu. Możesz im to ułatwić, zdobywając go samodzielnie i dostarczając kopię. Dodatkową zaletą samodzielnego uzyskania takiego raportu jest to, że będziesz w stanie zobaczyć zawartość raportu i być przygotowanym na poprawienie wszelkich błędów i wyjaśnienie wszelkich negatywnych informacji.

W przypadku sprzedaży prywatnej chcesz wiedzieć, jak to zrobić i ile trwa ten proces. Nasz skup samochodów osobowych w Poznaniu posiada niezbędne kompetencje, aby ułatwić proces sprzedaży auta. Sprawdź nas już teraz i dowiedz się, ile możemy Tobie zaproponować za Twój pojazd.

Przygotuj swój pojazd do sprzedaży

Ilość wysiłku, jaki musisz poświęcić na przygotowanie samochodu do sprzedaży, zależy od tego, komu go sprzedajesz. To balansowanie - nie chcesz tracić zbyt dużo czasu i pieniędzy, jeśli nie masz zamiaru uzyskać dużego zwrotu z inwestycji. Nie chcesz też pomijać prostych kroków, które mogą pomóc Twojemu samochodowi sprzedać się szybciej i za większe pieniądze.

Jeśli na przykład masz 15-letni samochód z licznikiem kilometrów 200 000  czyszczenie czy woskowania nie pomoże Ci wydobyć z niego więcej pieniędzy. Z drugiej strony, jeśli sprzedajesz trzyletni luksusowy sedan, poświęcenie czasu i pieniędzy na regenerację kosmetyków może się opłacić w czasie negocjacji.

Niezależnie od tego jaki model sprzedaży wybierzesz, sprawdź nasz skup samochodów osobowych i dowiedz się ile możemy Tobie zaproponować. Skontaktuj się z nami już dziś korzystając z formularza kontaktowego, bądź wybierz opcję kontaktu telefonicznego.

29.12.2020

Czy kiedykolwiek w swoim życiu pomyślałeś, że prawdopodobnie powinieneś sprzedać swój samochód? Może po prostu nie lubisz w obecnym aucie tego, że cały czas się psuje, a może płatności za ratę są po prostu zbyt astronomiczne, abyś mógł sobie na to pozwolić każdego miesiąca. Niezależnie od przypadku, pytanie „czy powinieneś sprzedać swój samochód?” z całą pewnością nie raz pojawiło się w Twojej głowie. Nadszedł czas, aby to podjąć odpowiednią decyzję! Prowadząc skup samochodów osobowych od lat wiemy dokładnie, jakie są oczekiwania klientów i wiemy, kiedy warto pozbyć się swojego pojazdu.

Kiedy sprzedać swój samochód?

Czy powinieneś sprzedać swój samochód? Oto kilka powodów, dla których absolutnie powinieneś sprzedać samochód. Jeśli po przeczytaniu któregokolwiek z tych powodów i zgodzisz się, to zdecydowanie powinieneś sprzedać swój samochód.

Wysokie koszty ubezpieczenia

Opona Samochodowa, Samochód Hubcap

Im droższy, bądź też starszy samochód, tym więcej pieniędzy tracisz na ubezpieczeniu i amortyzacji. To także wyższe koszty utrzymania. Przeciętny kierowca płaci około 1500 złotych rocznie za ubezpieczenie samochodu. Ale jeśli prowadzisz samochód jednej z poniższych marek, istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje ubezpieczenie samochodu jest wyższe niż norma:

Nissan

Lexus

Audi

Infinity

Mercedes

A także jeśli Twój samochód jest tak drogi, że nie byłeś w stanie zapłacić za niego gotówką, prawdopodobnie płacisz za pełne ubezpieczenie, ponieważ wymagał tego pożyczkodawca, bądź bank do leasingu. Więc nie tylko dostajesz niezwykle wysokie ubezpieczenie z powodu rodzaju samochodu, którym jeździsz, płacisz jeszcze więcej, ponieważ dokonałeś nie do końca przemyślanego wyboru, kupując ten zbyt drogi samochód.

Czy powinieneś sprzedać samochód, jeśli pogrążają Cię koszty ubezpieczenia? Na pewno jest to jeden z powodów. Po prostu nie jest to warte tych wszystkich pieniędzy, które wydajesz.

Sprzedaj samochód już dziś w skupie aut

Może się wydawać, że kupując samochód prywatnie, możesz zdobyć więcej gotówki, ale wszystko ma swoją cenę. Dajemy Ci trzy dobre powody, aby sprzedać samochód w skupie samochodów zamiast prywatnie.

Po pierwsze czas i pieniądze

Oldtimer, Samochód, Vintage, Pojazdu

Prywatna sprzedaż pojazdu wymaga czasu, wysiłku i dlatego faktycznie będzie Cię kosztować. Pomyśl o krokach, które musisz przejść. Następnie musisz zareklamować samochód (online) i zrobić kilka ładnych zdjęć swojego samochodu. Gdy już znajdziesz potencjalnego klienta, musisz zabrać go na jazdę próbną, negocjować cenę i na koniec przekazać im rejestrację.

Sprzedając samochód w skupie aut wszystko jest o wiele łatwiejsze. Jedyne, co musisz przynieść, to wymagana dokumentacja.  Za 30 minut wyjdziesz z pieniędzy na swoim koncie bankowym, bądź w gotówce. Nie ma potrzeby umawiania się i targowania.

Po drugie bezpieczeństwo

Jazdy, Kierownicy, Kreska, Okulary

Zapraszasz potencjalnego klienta do swojego domu, pokaż mu swój garaż, ale nie jest zainteresowany. Następnego dnia twój samochód zostanie skradziony. Albo ktoś zabiera Twój samochód na jazdę próbną i daje jako zabezpieczenie prawo jazdy. Tyle że nie zauważyłeś, że to podróbka i nigdy nie wrócili. Istnieje możliwość, że negocjacje nie przebiegają tak, jak oczekiwał kupujący, i stają się agresywne, ponieważ po prostu przejechali setki kilometrów, aby sprawdzić Twój pojazd.

Nic z tego nie stanowi problemu przy sprzedaży samochodu w skupie samochodów, ponieważ masz do czynienia z renomowaną firmą, która musi przestrzegać standardów i zasad. Jesteś chroniony przez prawo i wiesz, że nie będą się bawić.

Po trzecie możliwość kupna innego auta

Po prywatnej sprzedaży samochodu istnieje duża szansa, że ​​zechcesz kupić sobie nowy. Jeśli więc znajdziesz następny pojazd w salonie, nadal będziesz musiał zabrać tam gotówkę. Oczywiście zapytają cię, czy masz zamianę, którą właśnie sprzedałeś prywatnie. Oto twoje negocjacje. Kupując samochód w zamian możesz uzyskać dobrą cenę w skupie samochodów. Bez tego nie masz nic do zaoferowania.

 

Jeśli więc zależy Ci na łatwej, bezpiecznej sprzedaży, dzięki której uzyskasz lepszą ofertę, upewnij się, że sprzedajesz swój pojazd w skupie aut, a nie prywatnie. Odwiedź nasz skup samochodów osobowych w Poznaniu, aby uzyskać więcej informacji. Wejdź, a my zajmiemy się resztą.

Pewny samochód z MS Auto Car

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.